Saada oma retsept Eesti jahimehe kokaraamatusse

Eesti Jahimeeste Selts koos ajakirjaga Eesti Jahimees palub jahikultuuriaastal Teie abi “Eesti jahimehe kokaraamatu” väljaandmisel. Kokkamine on lahutamatult seotud jahikultuuriga iidsetest aegadest ning meie eesmärk on panna parimad retseptid järeletulevatele põlvedele katsetamiseks raamatusse. Raamatu väljaandmist aitab teostada Menu kirjastus.

Igas jahiseltskonnas on keegi, kes oskab valmistada lihast midagi erilist: suupisteid, suppi, praadi, pajarooga vms. Seda on näidanud iga-aastased jahimeeste kokkutulekud. Põnevate retseptide autorid ja hea käega kokkajad – andke endast teada!

harjumaa_js_1.koht._rannamisa_kokandusvistlus_voore_ejs_kokkutulek_040

2012. a Voore kokkutuleku I koht Harjumaa

Kogume parimad retseptid Eesti jahimeeste kokaraamatusse ja tutvustame andekaid hobikokkasid ka laiemale üldsusele. Kõik isuäratavad ja põnevad, uued ja vanad retseptid on oodatud! Tooraineks sobivad kõik ulukid, mida kütitakse ja potti pistetakse. Valmisroogade nimekiri on piiramatu: pakkuda võib iga retsepti, mis on pälvinud sööjate kiituse.

“Eesti jahimehe kokaraamat” ilmub juba sel aastal. Raamat on mõeldud nii jahimeestele kui ka kodukokkadele, kes soovivad valmistada ulukiroogasid.

Palun saatke oma retseptid hiljemalt 15. aprilliks aadressil: kaarel.roht@ejs.ee  Kirjastuse poolne kontaktisik on: Katrin Streimann, katrin@menuk.ee Innukat kaasalöömist soovides ning retsepte ootama jäädes

Eesti Jahimeeste Selts
Ajakiri Eesti Jahimees

  • 2255